holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Wolborzu i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wolbórz

tlo

Podstawowym elementem naszej fachowej oferty jest szeroko pojęta pomoc drogowa obejmująca pojazdy ciężarowe oraz zestawy ciągników siodłowych z naczepami (TIR). Trudnimy się też holowaniem oraz mobilnym serwisem tych pojazdów oraz wielu innych rodzajów samochodów czy też maszyn.

Dlaczego my?

Ogromnym atutem naszej firmy jest fakt zatrudniania specjalistów mogących się pochwalić szeroką wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Wysokie kwalifikacje idą w parze z nowoczesnym wyposażeniem do holowania pojazdów, diagnostyki i naprawy w terenie. W ramach naszej pomocy drogowej TIR dojeżdżamy szybko i sprawnie do klientów z Wolborza i całego województwa łódzkiego.

Zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie holowanych samochodów. Korzystamy z nowoczesnego wyposażenia, a nasze fachowe i skuteczne usługi są realizowane w przystępnych cenach.

Holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR w Wolborzu i okolicach

W naszej rozległej ofercie można znaleźć następujące usługi:

– holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz innych typów pojazdów,

– drobne naprawy w terenie,

– dowóz paliwa i pomoc przy omyłkowym zatankowaniu złego paliwa,

– wymiana i naprawa ogumienia,

– uruchamianie pojazdów w trybie awaryjnym.

Dysponujemy holownikami i zespołami pomocy drogowej rozmieszczonymi na terenie całego województwa łódzkiego. To sprawia, że nasi klienci z Wolborza mają zapewniony krótki czas oczekiwania na wsparcie w trybie 24/7 przez cały rok.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia. W ramach kontaktu telefonicznego należy poinformować nas o rodzaju i miejscu problemu. Zawsze staramy się jak najszybciej dojeżdżać do klienta.

tlo
Ranking post