holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Witkowie i okolicach Holuje.pl

Oferujemy kompleksową pomoc drogową i fachowe holowanie pojazdów. Specjalizujemy się w autach ciężarowych i zestawach TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Witkowo

tlo

Fachowa pomoc drogowa dla zestawów TIR w Witkowie

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej obejmującej w głównej mierze samochody ciężarowe oraz zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez cały okres działalności, udało się nam zagwarantować sobie doskonałą pozycję w branży holowania TIR.

Dlaczego warto nas wybrać?

Korzystanie z usług naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnorodnymi zaletami dla zgłaszających. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać zróżnicowane problemy drogowe. Radzimy sobie idealnie zarówno w tradycyjnych, jak również znacznie bardziej skomplikowanych sytuacjach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany zespół pracowników to podstawa!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy pracowników, którzy mają wysokie kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie branżowe. Te mocne strony są kompleksowo poszerzane w ramach różnych fachowych szkoleń. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak skutecznie zwalczać różne awarie w terenie oraz świetnie znają i wykorzystują zasady fachowego, a także bezpiecznego transportu pojazdów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, pojazdów dostawczych, osobowych, itp.

Fachowe zaplecze techniczne

Kładziemy również nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące przewozić nawet bardzo ciężkie pojazdy i zestawy o wadze nawet na poziomie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy sprzętem i narzędziami pozwalającymi na fachową diagnostykę oraz naprawę wielu standardowych i bardziej skomplikowanych awarii w terenie.

Profesjonalne usługi transportowe i pomoc drogowa TIR 24/7 – Witkowo

Należy pamiętać, że wszystkie usługi wykonujemy całodobowo w trybie całorocznym. Oznacza to, że oferujemy usługi w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. W każdym przypadku wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Konieczny jest tylko kontakt telefoniczny.

Fachowa oferta uwzględnia następujący zakres usług:

– holowanie zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie samochodów,
– awaryjne odpalanie pojazdów.

Jak widać oferta naszej firmy jest rozległa. Potrafimy udzielić wsparcia w różnych trudnych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)