holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Wiskitkach i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne działania z zakresu holowania ciągników siodłowych z naczepami (TIR) i pojazdów ciężarowych. Oferujemy również inne formy pomocy na drodze.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wiskitki

tlo

Poszukujesz nowoczesnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasz serwis udziela fachowego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy osoby prywatne, firmy transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z aut ciężarowych w okolicach Wiskitek.

Jak wygląda nasza obsługa?

Przede wszystkim należy skontaktować się z nami pod numerem alarmowym. Podczas rozmowy poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego miejsca. Zależnie od sytuacji, zorganizujemy niezbędny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwlekania dojedziemy w wyznaczone miejsce w celu odholowania pojazdu do warsztatu lub do zleceniodawcy albo jego naprawienia bezpośrednio na trasie.

Doskonała jakość usług dla wszystkich!

Potrafimy udzielać fachowego wsparcia w zakresie transportu aut ciężarowych, niewielkich napraw w terenie, transportu paliwa, awaryjnego uruchamiania samochodów, itp. Dzięki doskonałym umiejętnościom naszych pracowników oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez cały okres naszej pracy, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz fachowości naszych usług są pozytywne oceny zadowolonych usługobiorców. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy wsparcia w Wiskitkach, jak również na terenie całego województwa mazowieckiego, a w razie potrzeby w całym kraju oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)