holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Wieruszowie i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wieruszów

tlo

Podstawowym elementem naszej fachowej oferty jest szeroko pojęta pomoc drogowa obejmująca pojazdy ciężarowe oraz zestawy ciągników siodłowych z naczepami (TIR). Trudnimy się też holowaniem oraz mobilnym serwisem tych pojazdów oraz wielu innych rodzajów samochodów czy też maszyn.

Holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR w Wieruszowie i okolicach

W naszej rozległej ofercie można znaleźć następujące usługi:

– dowóz paliwa i pomoc przy omyłkowym zatankowaniu złego paliwa,

– wymiana i naprawa ogumienia,

– holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz innych typów pojazdów,

– drobne naprawy w terenie,

– uruchamianie pojazdów w trybie awaryjnym.

Dysponujemy holownikami i zespołami pomocy drogowej rozmieszczonymi na terenie całego województwa łódzkiego. To sprawia, że nasi klienci z Wieruszowa mają zapewniony krótki czas oczekiwania na wsparcie w trybie 24/7 przez cały rok.

Dlaczego my?

Ogromnym atutem naszej firmy jest fakt zatrudniania specjalistów mogących się pochwalić szeroką wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Wysokie kwalifikacje idą w parze z nowoczesnym wyposażeniem do holowania pojazdów, diagnostyki i naprawy w terenie. W ramach naszej pomocy drogowej TIR dojeżdżamy szybko i sprawnie do klientów z Wieruszowa i całego województwa łódzkiego.

Zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie holowanych samochodów. Korzystamy z nowoczesnego wyposażenia, a nasze fachowe i skuteczne usługi są realizowane w przystępnych cenach.

Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się do nas

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia. W ramach kontaktu telefonicznego należy poinformować nas o rodzaju i miejscu problemu. Zawsze staramy się jak najszybciej dojeżdżać do klienta.

tlo
5/5 - (1 vote)