holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Wielichowie i okolicach Holuje.pl

Profesjonalna pomoc drogowa TIR oraz całodobowe holowanie. Obsługujemy również pojazdy ciężarowe o nietypowych gabarytach.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wielichowo

tlo

Niechciana usterka w terenie lub stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego albo zestawu TIR i poszukujesz fachowej pomocy? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który oferuje holowanie TIR oraz szeroko pojęte czynności znane jako pomoc drogowa TIR. Obsługujemy samochody ciężarowe, zestawy TIR oraz inne rodzaje pojazdów (towarowe, pasażerskie, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Doskonała obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy grupą doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy trudnią się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z pojazdów osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze obsługujemy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. W związku z tym każdy może liczyć na naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się następującymi atutami:

– pomoc drogowa TIR (24/7) w Wielichowie oraz całej Polsce i za granicą,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– innowacyjne wyposażenie do holowania,
– specjalistyczny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– bogata oferta świadczonych usług,
– wysoka jakość świadczonych usług,
– szybki dojazd na miejsce stłuczki bez zbędnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach standardowej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również rodzaju problemu. Na podstawie otrzymanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy auta w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie TIR obejmujące transport samochodu do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest za każdym razem ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)