holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Węgrowie i okolicach Holuje.pl

Oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu holowania i pomocy drogowej TIR. Działamy szybko, dokładnie i całodobowo.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Węgrów

tlo

Nagła awaria na trasie lub stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego lub zestawu TIR i poszukujesz fachowej pomocy? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe działania z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy auta ciężarowe, zestawy TIR oraz pozostałe typy samochodów (towarowe, osobowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy!

Czemu powinno się wybrać naszą firmę?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne oceny wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta posiada następujące atuty:

– wsparcie 24/7 w Węgrowie oraz całej Polsce i innych państwach,
– doskonałe umiejętności pracowników,
– nowoczesne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– atrakcyjna oferta usługowa,
– doskonała jakość świadczonych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Profesjonalna obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy zespołem profesjonalnych i wykwalifikowanych fachowców, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z pojazdów osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim wspieramy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. Oznacza to, że każdy może liczyć na naszą profesjonalną pomoc w trybie 24/7.

Jak wygląda nasza pomoc?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale również typu problemu. Na bazie uzyskanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy auta w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest transport do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez klienta. Po otrzymaniu istotnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najkrótszy.

tlo
5/5 - (1 vote)