holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Wągrowcu i okolicach Holuje.pl

Profesjonalna pomoc drogowa oraz holowanie zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych. Radzimy sobie również z najcięższymi pojazdami.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Wągrowiec

tlo

Niechciana awaria na trasie lub stłuczka? Korzystasz z pojazdu ciężarowego lub zestawu TIR i poszukujesz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni transport oraz szeroko pojęte działania z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy pojazdy ciężarowe, zestawy TIR oraz inne rodzaje pojazdów (dostawcze, osobowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Perfekcyjna obsługa wszystkich klientów

Jesteśmy zespołem doświadczonych oraz wykwalifikowanych ekspertów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa przewozowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim wspieramy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i aut ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta posiada poniższe zalety:

– wsparcie 24/7 w Wągrowcu oraz całej Polsce i innych państwach,
– doskonałe kwalifikacje pracowników,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– rozległa oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce stłuczki bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasza pomoc?

W ramach standardowej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale również typu problemu. Na podstawie uzyskanych informacji ustalimy czy możliwa jest naprawa auta w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest przewóz do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wskazane przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu istotnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest zawsze jak najkrótszy.

tlo
5/5 - (1 vote)