holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Uniejowie i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie aut ciężarowych i zestawów TIR (ciągnik siodłowy z naczepą) oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Uniejów

tlo

Naszą główną specjalizacją jest świadczenie usług z zakresu kompleksowej pomocy drogowej nakierowanej na auta ciężarowe i zestawy TIR. Realizujemy zadania związane z holowaniem i serwisem mobilnym pojazdów ciężarowych oraz innych typów pojazdów i maszyn.

Dlaczego my?

Ogromną zaletą naszej firmy jest fakt zatrudniania fachowców mogących się pochwalić szeroką wiedzą oraz świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Wysokie kwalifikacje idą w parze z nowoczesnym wyposażeniem do holowania pojazdów, diagnostyki i naprawy w terenie. W ramach naszej pomocy drogowej TIR dojeżdżamy szybko i sprawnie do klientów z Uniejowa i całego województwa łódzkiego.

Zależy nam na optymalnym poziomie bezpieczeństwa holowanych pojazdów. Korzystamy z innowacyjnego zaplecza technicznego, a nasze fachowe i skuteczne usługi są oferowane w atrakcyjnych cenach.

Holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR w Uniejowie i okolicach

W naszej rozległej ofercie można znaleźć następujące usługi:

– sprawne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz innych typów pojazdów,

– dowóz paliwa,

– drobne naprawy w terenie,

– uruchamianie pojazdów w trybie awaryjnym,

– wymiana i naprawa ogumienia.

Dysponujemy holownikami i zespołami pomocy drogowej rozmieszczonymi na obszarze całego województwa łódzkiego. To oznacza, że nasi klienci z Uniejowa mają zapewniony krótki czas oczekiwania na wsparcie w trybie 24/7 przez cały rok.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia. W ramach kontaktu telefonicznego należy poinformować nas o rodzaju i miejscu problemu. Zawsze staramy się jak najszybciej dojeżdżać do klienta.

tlo
5/5 - (1 vote)