holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Tuszynie i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Tuszyn

tlo

Nasz zespół fachowców trudni się szeroko pojętą pomocą drogową oferowaną posiadaczom pojazdów ciężarowych, a także zestawów TIR (ciągnik siodłowy z naczepą). Zależnie od typu awarii i jej skomplikowania, zapewniamy mobilny serwis pojazdów, jak również ich holowanie do klientów lub warsztatów.

Dlaczego warto wybrać naszą pomoc drogową?

Kładziemy ogromny nacisk na maksymalne bezpieczeństwo holowanych pojazdów. Stosujemy nowoczesny sprzęt, a nasze efektywne i profesjonalne usługi są jednocześnie niedrogie.

Mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest zatrudnianie fachowców, którzy posiadają rozległą wiedzę oraz świetne umiejętności praktyczne z zakresu naprawy i pomocy drogowej. Dodatkowo nasi pracownicy korzystają z nowoczesnego sprzętu do holowania aut, ich diagnozowania oraz naprawy na trasie. Nasze wsparcie obejmuje sprawny dojazd do klientów z Tuszyna i całego województwa łódzkiego.

Holowanie aut ciężarowych i zestawów TIR w Tuszynie i całym regionie

W rozległej ofercie naszej firmy znajduje się wiele typów usług, takich jak:

– drobne naprawy na trasie,

– sprawny dowóz paliwa,

– holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz pozostałych rodzajów pojazdów,

– awaryjne uruchamianie samochodów,

– wymiana i naprawa ogumienia.

Posiadamy holowniki wraz z zespołami pomocy drogowej na obszarze województwa łódzkiego. W związku z tym klienci z regionu Tuszyna mają zapewniony krótki czas oczekiwania na nasze całodobowe, całoroczne wsparcie.

tlo
5/5 - (1 vote)