holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Turku i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne i fachowe holowanie TIR. Obsługujemy pojazdy ciężarowe również w zakresie pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Turek

tlo

Profesjonalna całodobowa pomoc drogowa w Turku

Nasza firma specjalizuje się w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i szeroko pojętej pomocy drogowej na obszarze Turka i całego województwa wielkopolskiego. Istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest rozległa oferta obejmująca następujące formy działalności:

– naprawa i wymiana opon jak również kół,
– transport samochodów, maszyn i pozostałych ładunków na krótkich i dalszych trasach,
– transport różnych typów samochodów,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy w terenie,
– transport paliwa,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze usługi są kompleksowe. Prowadzimy działalność 24/7, więc nasi klienci mają zagwarantowane udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Profesjonalne wsparcie w różnych sytuacjach na drodze

Klienci naszego przedsiębiorstwa mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Dodatkowo świadczymy usługi, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku drogowego. Można nas też wezwać, gdy z jakichś powodów skończy się paliwo albo gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach usuwamy awarie od ręki lub holujemy samochód do warsztatu lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Profesjonalna pomoc drogowa TIR – Turek

Naszą zaletą są wykwalifikowani fachowcy, którzy gwarantują wysoką skuteczność oraz jakość usług z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni profesjonaliści korzystają z nowoczesnych holowników oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy pojazdów w terenie. Bez wątpienia naszym atutem jest też szeroka oferta usługowa i wsparcie w wielu nieprzewidzianych i nieprzyjemnych sytuacjach drogowych.

Bezproblemowa obsługa wielu aut

Działamy w wielu miejscach w naszym kraju, w tym w województwie wielkopolskim. Innymi słowy na naszą pomoc mogą między innymi liczyć użytkownicy zestawów TIR, samochodów ciężarowych, jak również pojazdów osobowych i dostawczych z Turka oraz regionu. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszego wsparcia.

tlo
5/5 - (1 vote)