holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Trzemesznie i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też auta ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Trzemeszno

tlo

Poszukujesz wyspecjalizowanej firmy trudniącej się pomocą drogową TIR? Nasz serwis udziela profesjonalnego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorstwa transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w regionie Trzemeszna.

Najwyższa jakość pomocy dla wszystkich!

Jesteśmy w stanie udzielać skutecznego wsparcia pod względem przewozu pojazdów ciężarowych, niewielkich napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki wysokim kwalifikacjom naszych fachowców oraz innowacyjnemu sprzętowi, wszystkie zadania realizujemy skutecznie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Jak udzielamy wsparcia?

Przede wszystkim należy skontaktować się z nami pod numerem alarmowym. Podczas rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz podanie jego lokalizacji. W zależności od sytuacji, organizujemy wymagany sprzęt i komponenty, a następnie bez zwlekania docieramy we wskazane miejsce w celu transportowania pojazdu do warsztatu lub do zgłaszającego albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Przez cały okres naszej działalności, udało nam się zdobyć pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych działań są pozytywne oceny zadowolonych usługobiorców. Zachęcamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy wsparcia w Trzemesznie, jak również na terenie całego województwa wielkopolskiego, a w razie konieczności w całej Polsce oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)