holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Trzciance i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też auta ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Trzcianka

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa dla zestawów TIR w Trzciance

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszej firmy. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze pojazdy ciężarowe oraz zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować doskonałą pozycję na rynku pomocy drogowej.

Czemu należy wybrać naszą firmę?

Skorzystanie z oferty naszego przedsiębiorstwa wiąże się z wieloma atutami dla zgłaszających. Przede wszystkim umiemy rozwiązywać różne problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w standardowych, jak również o wiele bardziej złożonych problemach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi mocnymi stronami.

Wyspecjalizowany zespół pracowników to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów, którzy mają doskonałe kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe. Te mocne strony są stale poszerzane w ramach różnych fachowych szkoleń. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak efektywnie zwalczać różnorodne awarie na miejscu oraz doskonale znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego holowania samochodów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, pojazdów dostawczych, osobowych, itp.

Specjalistyczne wyposażenie

Zwracamy też uwagę na innowacyjny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące transportować nawet bardzo ciężkie samochody i zestawy posiadające wagę nawet w zakresie 40 ton! Ponadto dysponujemy sprzętem i urządzeniami usprawniającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawę różnorodnych standardowych i bardziej złożonych awarii w terenie.

Kompleksowe usługi transportowe oraz pomoc drogowa TIR 24/7 – Trzcianka

Należy mieć na uwadze to, że wszystkie usługi wykonujemy całodobowo przez cały rok. Oznacza to, że gwarantujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. Za każdym razem wyjeżdżamy bezzwłocznie do klientów. Konieczny jest tylko kontakt drogą telefoniczną.

Fachowa oferta obejmuje poniższy zakres prac:

– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy na trasie,
– awaryjne otwieranie aut,
– przewóz TIR i pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz innych aut, maszyn oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– awaryjne odpalanie pojazdów.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest obszerna. Możemy udzielić pomocy w różnych skomplikowanych sytuacjach na drodze. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)