holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Tłuszczu i okolicach Holuje.pl

Bezproblemowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz fachowa i szeroko pojęta pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Tłuszcz

tlo

Fachowa pomoc drogowa TIR w Tłuszczu

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej uwzględniającej w głównej mierze auta ciężarowe i zestawy TIR. Przez cały okres działalności, udało się nam zagwarantować sobie ugruntowaną pozycję na rynku pomocy drogowej.

Czemu warto wybrać naszą firmę?

Wybór oferty naszej firmy wiąże się z różnymi atutami dla zleceniodawców. Przede wszystkim umiemy rozwiązywać przeróżne problemy drogowe. Radzimy sobie idealnie zarówno w standardowych, jak i znacznie bardziej kompleksowych przypadkach. Warto zapoznać się bliżej z naszymi atutami.

Wykwalifikowany personel to istotna kwestia!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie zawodowe. Atuty te są stale poszerzane w ramach różnych fachowych kursów. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak efektywnie likwidować zróżnicowane awarie w terenie oraz doskonale znają i wykorzystują zasady fachowego, a także bezpiecznego przewozu aut ciężarowych, zestawów TIR, aut dostawczych, osobowych, itp.

Nowoczesne zaplecze techniczne

Zwracamy też uwagę na profesjonalny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie holować nawet niezwykle ciężkie pojazdy i zestawy o wadze nawet na poziomie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy wyposażeniem i narzędziami usprawniającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej złożonych awarii na trasie.

Skuteczne holowanie oraz pomoc drogowa TIR 24/7 – Tłuszcz

Trzeba zapamiętać, że wszystkie usługi wykonujemy całodobowo przez cały rok. Oznacza to, że oferujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy sprawnie do zgłaszających. Niezbędny jest tylko kontakt telefoniczny.

Szeroka oferta uwzględnia poniższy zakres prac:

– holowanie TIR i samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz transport innych aut, maszyn oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy na miejscu awarii,
– otwieranie aut w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie aut pojazdów.

Jak można zauważyć nasza oferta jest obszerna. Możemy udzielić pomocy w wielu skomplikowanych sytuacjach w terenie. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)