holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Tarczynie i okolicach Holuje.pl

Posiadamy szeroką ofertę z zakresu napraw na trasie i pomocy drogowej. Oferujemy również holowanie zestawów TIR i pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Tarczyn

tlo

Niechciana usterka na trasie albo stłuczka? Korzystasz z pojazdu ciężarowego lub zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i szukasz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zagwarantuje holowanie oraz kompleksowe działania z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy pojazdy ciężarowe, zestawy TIR oraz pozostałe rodzaje samochodów (dostawcze, osobowe, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Doskonała obsługa każdego zleceniodawcy

Jesteśmy zespołem profesjonalnych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim obsługujemy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową obsługę w trybie 24/7.

Czemu dobrze jest wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne oceny wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi mocnymi stronami:

– wsparcie całodobowe w MIASTO oraz całym kraju i za granicą,
– doskonałe kwalifikacje pracowników,
– innowacyjne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do diagnostyki i naprawy na trasie,
– bogata oferta usługowa,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na bazie uzyskanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa auta w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest transport do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu niezbędnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest zawsze ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)