holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Szydłowcu i okolicach Holuje.pl

Bezpieczne i sprawne holowanie ciężkich pojazdów oraz kompleksowa pomoc drogowa. Obsługujemy ciężarówki i zestawy TIR nawet o masie 40 ton!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Szydłowiec

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa TIR 24/7 w Szydłowcu

Nasze przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane w udzielaniu pomocy z zakresu transportu i szeroko pojętej pomocy drogowej na obszarze Szydłowca i całego województwa mazowieckiego. Istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest rozległa oferta obejmująca poniższe działania:

– holowanie różnych rodzajów samochodów,
– mniejsze oraz bardziej skomplikowane naprawy w terenie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon oraz kół,
– transport pojazdów, maszyn i innych ładunków na krótkich i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze wsparcie jest rozbudowane. Prowadzimy działalność 24/7, więc nasi klienci mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego godziny.

Profesjonalne wsparcie w różnych zdarzeniach drogowych

Klienci naszego przedsiębiorstwa mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś drobnej lub bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Ponadto pomagamy, gdy dojdzie do kolizji albo wypadku na drodze. Można nas również wezwać, jeśli z jakichś powodów skończy się paliwo lub gdy wystąpi inny problem. W takich sytuacjach usuwamy awarie od ręki albo transportujemy pojazd do serwisu albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Nowoczesna pomoc drogowa TIR – Szydłowiec

Naszą mocną stroną są wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają wysoką efektywność oraz jakość działań z zakresu pomocy drogowej i mobilnego serwisu TIR. Doświadczeni profesjonaliści używają nowoczesnych holowników oraz wyposażenia i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy pojazdów na trasie. Bez wątpienia naszą mocną stroną jest też interesująca oferta usługowa i wsparcie w wielu niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach na drodze.

Profesjonalna obsługa różnorodnych samochodów

Działamy w wielu miejscach w Polsce, w tym na terenie województwa mazowieckiego. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą między innymi liczyć właściciele zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, jak również aut osobowych i dostawczych z Szydłowca oraz regionu. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszych usług.

tlo
5/5 - (1 vote)