holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Szamotułach i okolicach Holuje.pl

Profesjonalna pomoc drogowa TIR. Skupiamy się przede wszystkim na holowaniu różnych pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Szamotuły

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa dla zestawów TIR w Szamotułach

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszej firmy. Specjalizujemy się w fachowej pomocy drogowej uwzględniającej najczęściej auta ciężarowe oraz zestawy TIR. Przez wiele lat działalności, udało się nam zagwarantować sobie ugruntowaną pozycję w branży holowania TIR.

Dlaczego należy nas wybrać?

Wybór oferty naszej firmy wiąże się z wieloma atutami dla zgłaszających. W głównej mierze potrafimy rozwiązywać różnorodne problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak i o wiele bardziej złożonych problemach. Warto zapoznać się bliżej z naszymi zaletami.

Wykwalifikowany zespół fachowców to istotna zaleta!

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie zawodowe. Atuty te są stale poszerzane w ramach różnych fachowych szkoleń. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak skutecznie likwidować różne awarie na miejscu oraz świetnie znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego transportu aut ciężarowych, zestawów TIR, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Specjalistyczne zaplecze techniczne

Zwracamy również uwagę na profesjonalny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie holować nawet niezwykle ciężkie pojazdy i zestawy o wadze nawet w zakresie 40 ton! Poza tym dysponujemy wyposażeniem i narzędziami usprawniającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej złożonych awarii w terenie.

Bezpieczne usługi transportowe i pomoc drogowa TIR 24/7 – Szamotuły

Należy pamiętać, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 w trybie całorocznym. Oznacza to, że gwarantujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłaszających. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Profesjonalna oferta obejmuje poniższy zakres działań:

– przewóz zestawów TIR oraz samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz transport innych samochodów, maszyn oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy na miejscu zdarzenia,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie pojazdów.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest szeroka. Możemy udzielić pomocy w wielu nagłych sytuacjach na trasie. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem kontaktowym!

tlo
5/5 - (1 vote)