holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Swarzędzu i okolicach Holuje.pl

Zajmujemy się profesjonalną pomocą drogową TIR. Oprócz naprawy ciężarówek w terenie, oferujemy również ich sprawne i bezpieczne holowanie.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Swarzędz

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa TIR 24/7 w Swarzędzu

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu wsparcia z zakresu holowania i profesjonalnej pomocy drogowej na obszarze Swarzędza i całego województwa wielkopolskiego. Kluczowym atutem naszego przedsiębiorstwa jest kompleksowa oferta obejmująca następujące działania:

– holowanie różnych typów pojazdów,
– naprawa i wymiana opon jak również kół,
– transport samochodów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalekich dystansach,
– drobne oraz bardziej złożone naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze usługi są kompleksowe. Prowadzimy działalność 24/7, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie pomocy niezależnie od dnia i jego pory.

Profesjonalne wsparcie w różnorodnych sytuacjach drogowych

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Oprócz tego świadczymy usługi, gdy dojdzie do stłuczki albo wypadku drogowego. Można nas też wezwać, gdy z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy wystąpi inny problem. W takich sytuacjach likwidujemy awarie na miejscu lub przewozimy auto do serwisu lub w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę.

Profesjonalna pomoc drogowa TIR – Swarzędz

Naszą mocną stroną są wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają najwyższą skuteczność oraz jakość usług z zakresu pomocy drogowej i mobilnego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy korzystają z nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz wyposażenia i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy aut w terenie. Bez wątpienia naszym atutem jest też szeroka oferta usługowa oraz pomoc w wielu nieprzewidzianych i nieprzyjemnych sytuacjach drogowych.

Nowoczesna obsługa różnych samochodów

Działamy w wielu miejscach w naszym kraju, w tym na terenie województwa wielkopolskiego. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą między innymi oczekiwać użytkownicy zestawów TIR, samochodów ciężarowych, jak również pojazdów osobowych i dostawczych ze Swarzędza oraz regionu. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszych usług.

tlo
5/5 - (3 votes)