holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Sulejówku i okolicach Holuje.pl

Pomoc drogowa i holowanie TIR. Zajmujemy się różnymi typami pojazdów ciężarowych. Gwarantujemy sprawny dojazd w dowolne miejsce.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Sulejówek

tlo

Niechciana awaria na drodze albo stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego albo zestawu TIR i szukasz fachowego wsparcia? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który oferuje transport oraz kompleksowe działania z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy auta ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz inne typy samochodów (dostawcze, pasażerskie, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy!

Świetna obsługa każdego usługobiorcy

Jesteśmy grupą profesjonalnych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty używające aut osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim wspieramy użytkowników zestawów TIR i aut ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną pomoc w trybie 24/7.

Dlaczego powinno się wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi zaletami:

– wsparcie całodobowe w Sulejówku oraz całej Polsce i za granicą,
– doskonałe kwalifikacje fachowców,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na trasie,
– szeroka oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość świadczonych usług,
– sprawny dojazd na miejsce awarii bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale poza tym typu problemu. Na podstawie otrzymanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa samochodu w terenie czy może jedynym rozwiązaniem jest przewóz do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po uzyskaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najbardziej ograniczony.

tlo
5/5 - (1 vote)