holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Stawiszynie i okolicach Holuje.pl

Nasza oferta obejmuje holowanie TIR. Ponadto realizujemy usługi z zakresu kompleksowej pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Stawiszyn

tlo

Niespodziewana usterka na drodze lub stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego lub zestawu TIR i szukasz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który oferuje holowanie TIR oraz szeroko pojęte czynności znane jako pomoc drogowa TIR. Obsługujemy pojazdy ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz inne typy pojazdów (towarowe, pasażerskie, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Perfekcyjna obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy grupą profesjonalnych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z pojazdów osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim obsługujemy użytkowników zestawów TIR i samochodów ciężarowych. Oznacza to, że każdy może liczyć na naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy usługodawcą godnym polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta posiada poniższe mocne strony:

– pomoc drogowa TIR (całodobowa) w Stawiszynie oraz całej Polsce i za granicą,
– wysokie umiejętności pracowników,
– innowacyjne wyposażenie holownicze,
– innowacyjny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na drodze,
– bogata oferta usługowa,
– najwyższa jakość wykonywanych usług,
– szybki dojazd na miejsce stłuczki bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o przedstawienie nie tylko miejsca zdarzenia, ale poza tym rodzaju problemu. Na bazie otrzymanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa pojazdu w terenie czy może jedyną opcją jest holowanie TIR obejmujące transport pojazdu do serwisu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po uzyskaniu niezbędnych danych, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najbardziej ograniczony.

tlo
5/5 - (1 vote)