holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Środzie Wielkopolskiej i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też inne pojazdy ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok (24/7).

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Środa Wielkopolska

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa dla zestawów TIR w Środa Wielkopolska

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszej firmy. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej uwzględniającej przede wszystkim auta ciężarowe oraz zestawy TIR. Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować pewną pozycję na rynku pomocy drogowej.

Czemu należy wybrać naszą firmę?

Korzystanie z usług naszej firmy wiąże się z różnorodnymi korzyściami dla zleceniodawców. W głównej mierze umiemy rozwiązywać różnorodne problemy na drodze. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak i znacznie bardziej skomplikowanych przypadkach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi zaletami.

Wyspecjalizowany personel to istotna zaleta!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie branżowe. Te mocne strony są kompleksowo poszerzane w ramach wielu profesjonalnych szkoleń. Dzięki temu nasi specjaliści wiedzą jak efektywnie likwidować przeróżne awarie na trasie oraz idealnie znają i stosują zasady skutecznego, a także bezpiecznego przewozu pojazdów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, aut dostawczych, osobowych, itp.

Nowoczesne wyposażenie pomocy drogowej

Kładziemy również nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie transportować nawet bardzo ciężkie auta i zestawy posiadające wagę nawet w zakresie 40 ton! Ponadto dysponujemy wyposażeniem i urządzeniami umożliwiającymi efektywną diagnostykę oraz naprawianie wielu standardowych i bardziej kompleksowych awarii na trasie.

Kompleksowe usługi transportowe oraz pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Środa Wielkopolska

Warto pamiętać, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że oferujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy bezzwłocznie do klientów. Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną.

Profesjonalna oferta obejmuje następujący zakres usług:

– przewóz zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– różne naprawy na trasie,
– awaryjne otwieranie aut,
– awaryjne odpalanie pojazdów,
– holowanie oraz transport innych aut, sprzętów oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest szeroka. Możemy udzielić pomocy w wielu trudnych sytuacjach na drodze. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)