holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Śremie i okolicach Holuje.pl

Oferujemy profesjonalne holowanie i kompleksową pomoc drogową. Naszą specjalizacją są pojazdy ciężarowe i zestawy TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Śrem

tlo

Poszukujesz profesjonalnej firmy trudniącej się holowaniem TIR? Nasza firma udziela profesjonalnego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w regionie Śremu.

Najwyższa jakość obsługi dla wszystkich!

Potrafimy udzielać profesjonalnego wsparcia w zakresie przewozu aut ciężarowych, niewielkich napraw na trasie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania aut, itp. Dzięki wysokim umiejętnościom naszych fachowców oraz innowacyjnemu sprzętowi, wszystkie zadania realizujemy profesjonalnie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami jakościowymi.

Jak udzielamy wsparcia?

Przede wszystkim należy skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem kontaktowym. Podczas zgłaszania poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz podanie jego lokalizacji. W zależności od sytuacji, zapewniamy niezbędny sprzęt i części, a następnie bez zwłoki dojedziemy we wskazane miejsce w celu przewiezienia pojazdu do serwisu lub do klienta albo jego naprawy bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

Przez lata naszej pracy, udało nam się wypracować pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych działań są pozytywne rekomendacje zadowolonych usługobiorców. Zachęcamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy wsparcia w Śremie, jak również na terenie całego województwa wielkopolskiego, a w razie konieczności w całym kraju oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)