holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Solcu nad Wisłą i okolicach Holuje.pl

Specjalistyczna pomoc drogowa i holowanie. Skupiamy się głównie na pojazdach ciężarowych oraz zestawach ciągników siodłowych z naczepami (TIR).

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Solec nad Wisłą

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Solcu nad Wisłą

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej obejmującej w głównym zakresie pojazdy ciężarowe i zestawy ciągników siodłowych i naczep. Przez cały okres naszej pracy, udało się nam wypracować pewną pozycję w sektorze pomocy drogowej.

Dlaczego należy zainteresować się naszymi usługami?

Korzystanie z usług naszej firmy wiąże się z różnorodnymi korzyściami dla zleceniodawców. W głównej mierze potrafimy rozwiązywać różnorodne problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w standardowych, jak również znacznie bardziej złożonych sytuacjach. Warto zapoznać się bliżej z naszymi zaletami.

Wyspecjalizowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy specjalistów, którzy mają wysokie kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są regularnie zwiększane w ramach różnych specjalistycznych szkoleń. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak bezproblemowo likwidować przeróżne awarie na trasie oraz idealnie znają i stosują zasady skutecznego, a także bezpiecznego przewozu pojazdów ciężarowych, zestawów TIR, aut dostawczych, osobowych, itp.

Specjalistyczne zaplecze techniczne

Kładziemy również nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie transportować nawet bardzo ciężkie auta i zestawy o wadze nawet w zakresie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy sprzętem i urządzeniami usprawniającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawę różnorodnych standardowych i bardziej złożonych awarii w terenie.

Bezpieczne holowanie oraz pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Solec nad Wisłą

Warto pamiętać, że wszystkie zadania realizujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że oferujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. Zawsze wyjeżdżamy sprawnie do klientów. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Szeroka oferta uwzględnia następujący zakres usług:

– holowanie ciągników siodłowych z naczepami oraz samochodów ciężarowych,
– holowanie oraz transport innych aut, maszyn oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy na miejscu zdarzenia,
– otwieranie aut w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie aut.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest szeroka. Potrafimy udzielić pomocy w wielu trudnych sytuacjach w terenie. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)