holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Sokołowie Podlaskim i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Sokołów Podlaski

tlo

Szukasz nowoczesnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasza firma udziela doskonałego wsparcia pod tym względem. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w okolicach Sokołowa Podlaskiego.

Najwyższa jakość usług dla każdego!

Potrafimy udzielać skutecznego wsparcia pod względem przewozu pojazdów ciężarowych, niewielkich napraw w terenie, transportu paliwa, awaryjnego uruchamiania pojazdów, itp. Dzięki doskonałym kwalifikacjom naszych fachowców oraz nowoczesnemu sprzętowi, wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymogami jakościowymi.

Jak udzielamy wsparcia?

Oczywiście należy skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem kontaktowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego lokalizacji. W zależności od sytuacji, zorganizujemy stosowny sprzęt i zamienniki, a następnie bez zwlekania docieramy we wskazane miejsce w celu transportowania samochodu do warsztatu lub do zgłaszającego albo jego naprawy bezpośrednio na trasie.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty

Przez cały okres naszej pracy, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz fachowości naszych usług są pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców. Zapraszamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy wsparcia w Sokołowie Podlaskim, jak również całym województwie mazowieckim, a w razie konieczności w całej Polsce oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)