holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Sochocinie i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz szeroko pojęta pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Sochocin

tlo

Nagła usterka w terenie lub stłuczka? Używasz pojazdu ciężarowego albo zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i poszukujesz fachowego wsparcia? Nasza firma jest świetnym usługodawcą, który zapewni transport oraz szeroko pojęte usługi z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy samochody ciężarowe, zestawy TIR oraz inne rodzaje pojazdów (towarowe, osobowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Perfekcyjna obsługa wszystkich usługobiorców

Jesteśmy zespołem profesjonalnych oraz wykwalifikowanych ekspertów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, podmioty transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z aut osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim obsługujemy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i aut ciężarowych. Oznacza to, że każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta posiada następujące zalety:

– wsparcie całodobowe w Sochocinie oraz całej Polsce i za granicą,
– doskonałe kwalifikacje pracowników,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy na trasie,
– szeroka oferta świadczonych usług,
– doskonała jakość realizowanych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce stłuczki bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi odbieramy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale oprócz tego rodzaju problemu. Na podstawie otrzymanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy pojazdu na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest holowanie do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę. Po otrzymaniu niezbędnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest za każdym razem ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)