holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Sochaczewie i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne usługi z zakresu holowania samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa, całoroczna pomoc drogowa 24/7.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Sochaczew

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Sochaczewie

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na wsparcie naszej firmy. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej uwzględniającej najczęściej samochody ciężarowe oraz zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez wiele lat naszej pracy, udało się nam zdobyć ugruntowaną pozycję w sektorze holowania TIR.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Wybór oferty naszej firmy wiąże się z różnymi zaletami dla klientów. W głównej mierze umiemy rozwiązywać przeróżne problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w tradycyjnych, jak i o wiele bardziej złożonych sytuacjach. Warto zapoznać się szerzej z naszymi mocnymi stronami.

Nowoczesne wyposażenie

Zwracamy też uwagę na profesjonalny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące holować nawet niezwykle ciężkie pojazdy i zestawy posiadające wagę nawet na poziomie 40 ton! Oprócz tego dysponujemy wyposażeniem i narzędziami usprawniającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawę różnorodnych tradycyjnych i bardziej złożonych awarii na trasie.

Wyspecjalizowany personel to podstawa!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy pracowników, którzy mają wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są stale poszerzane w ramach różnych fachowych zajęć doszkalających. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak bezproblemowo zwalczać różnorodne awarie na miejscu oraz perfekcyjnie znają i wykorzystują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego przewozu pojazdów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, aut dostawczych, osobowych, itp.

Kompleksowe usługi transportowe oraz pomoc drogowa TIR 24/7 – Sochaczew

Powinno się mieć na uwadze to, że wszystkie zlecenia wykonujemy całodobowo w trybie całorocznym. Oznacza to, że gwarantujemy usługi w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. Za każdym razem wyjeżdżamy sprawnie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Nasza oferta obejmuje poniższy zakres prac:

– przewóz TIR i pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych samochodów, sprzętów oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy na miejscu zdarzenia,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasza oferta jest rozległa. Jesteśmy w stanie udzielić wsparcia w różnych nagłych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)