holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Słupcy i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne usługi z zakresu pomocy drogowej. Oferujemy naprawy na trasie oraz holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Słupca

tlo

Poszukujesz nowoczesnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasz serwis udziela doskonałego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z aut ciężarowych w regionie Słupcy.

Najwyższa jakość usług dla wszystkich!

Jesteśmy w stanie udzielać skutecznego wsparcia w zakresie transportu samochodów ciężarowych, drobnych napraw na trasie, transportu paliwa, awaryjnego uruchamiania samochodów, itp. Dzięki optymalnym zdolnościom naszych specjalistów oraz nowoczesnemu wyposażeniu, wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami dotyczącymi jakości.

Jak wygląda nasza pomoc?

Oczywiście należy skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem alarmowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz podanie jego miejsca. Zależnie od sytuacji, zorganizujemy stosowny sprzęt i części, a następnie bez zwłoki dojedziemy we wskazane miejsce w celu przewiezienia pojazdu do warsztatu lub do zgłaszającego albo jego naprawienia bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez wiele lat naszej działalności, udało nam się zdobyć pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne oceny zadowolonych klientów. Zachęcamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy wsparcia w Słupcy, jak również na terenie całego województwa wielkopolskiego, a w razie potrzeby w całym kraju oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)