holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Skaryszewie i okolicach Holuje.pl

Zajmujemy się profesjonalnym holowaniem oraz kompleksową pomocą drogową. Specjalizujemy się w pojazdach ciężarowych i zestawach TIR.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Skaryszew

tlo

Fachowa pomoc drogowa TIR w Skaryszewie

Serdecznie zapraszamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszej firmy. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej uwzględniającej w głównym zakresie samochody ciężarowe i zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez cały czas naszej pracy, udało się nam wypracować ugruntowaną pozycję na rynku pomocy drogowej.

Czemu należy zwrócić uwagę na naszą firmę?

Skorzystanie z oferty naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi atutami dla usługobiorców. Przede wszystkim umiemy rozwiązywać zróżnicowane problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w standardowych, jak i znacznie bardziej kompleksowych problemach. Warto zapoznać się bliżej z naszymi mocnymi stronami.

Wykwalifikowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy posiadają świetne kwalifikacje oraz szerokie doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są kompleksowo zwiększane w ramach różnych specjalistycznych zajęć doszkalających. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak bezproblemowo likwidować różnorodne awarie na trasie oraz idealnie znają i stosują zasady fachowego, a także bezpiecznego przewozu aut ciężarowych, zestawów TIR, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Specjalistyczne wyposażenie

Kładziemy również nacisk na nowoczesny sprzęt. Posiadamy holowniki będące w stanie transportować nawet bardzo ciężkie pojazdy i zestawy o wadze nawet w zakresie 40 ton! Poza tym dysponujemy wyposażeniem i narzędziami umożliwiającymi efektywną diagnostykę oraz naprawę różnych standardowych i bardziej kompleksowych awarii w terenie.

Profesjonalne usługi transportowe i pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Skaryszew

Warto mieć na uwadze to, że wszystkie zadania wykonujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że zapewniamy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni świąteczne. Za każdym razem wyjeżdżamy bezzwłocznie do klientów. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Nasza oferta uwzględnia następujący zakres usług:

– przewóz TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz innych aut, maszyn oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– drobne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie aut,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasza oferta jest rozległa. Możemy udzielić pomocy w wielu skomplikowanych sytuacjach na drodze. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)