holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Sierpcu i okolicach Holuje.pl

Naprawy oraz holowanie pojazdów ciężarowych i TIR. Oferujemy sprawny dojazd i wysoką jakość usług.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Sierpc

tlo

Poszukujesz nowoczesnej firmy trudniącej się pomocą drogową TIR? Nasz serwis udziela doskonałego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z aut ciężarowych w regionie Sierpca.

Wysoka jakość usług dla każdego!

Potrafimy udzielać profesjonalnego wsparcia w zakresie przewozu samochodów ciężarowych, niewielkich napraw w terenie, dowozu paliwa, awaryjnego odpalania samochodów, itp. Dzięki optymalnym kwalifikacjom naszych fachowców oraz innowacyjnemu wyposażeniu, wszystkie zadania realizujemy skutecznie oraz zgodnie z rygorystycznymi wymogami jakościowymi.

Jak udzielamy wsparcia?

Przede wszystkim trzeba skontaktować się z naszą firmą pod numerem alarmowym. W czasie rozmowy poprosimy o krótkie opisanie problemu oraz podanie jego miejsca. Zależnie od sytuacji, zapewniamy niezbędny sprzęt i części, a następnie bez zwlekania dojedziemy we wskazane miejsce w celu przewiezienia samochodu do warsztatu lub do zgłaszającego albo jego naprawienia bezpośrednio na trasie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Przez lata naszej pracy, udało nam się zdobyć pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz fachowości naszych usług są pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców. Zachęcamy do dołączenia do tego grona. Udzielamy wsparcia w Sierpcu, jak również na terenie całego województwa mazowieckiego, a w razie konieczności w całym kraju oraz za granicą.

tlo
5/5 - (1 vote)