holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Siedlcach i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Siedlce

tlo

Nasza główna specjalizacja to realizowanie zleceń związanych z kompleksową pomocą drogową TIR. Obejmuje ona również inne pojazdy ciężarowe, dostawcze, a także osobowe. Potrafimy holować nawet największe i najcięższe pojazdy, a także wykonywać przy nich wiele typów czynności naprawczych oraz serwisowych.

Dlaczego my?

Przede wszystkim zatrudniamy pracowników, którzy dysponują rozległą wiedzą i świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Wysokie i stale poszerzane kwalifikacje oraz doświadczenie idą w parze z innowacyjnym sprzętem holowniczym i przeznaczonym do diagnozowania oraz naprawy aut na trasie. Naszą mocną stroną jest sprawny dojazd do klientów z Siedlec oraz całego regionu województwa mazowieckiego.

Zawsze staramy się sprawnie, fachowo i bezpiecznie transportować pojazdy, które są dodatkowo ubezpieczone na czas usługi załadunku, holowania i rozładunku. Ponadto stosujemy sprzęt ułatwiający i usprawniający wiele naszych działań. Nie bez znaczenia jest również to, że oferujemy atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

Sprawne holowanie pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR w Siedlcach i nie tylko

Dysponujemy rozległą ofertą usługową. Prezentuje się ona następująco:

– szybki dowóz paliwa,

– profesjonalna wymiana i naprawa ogumienia,

– sprawne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz innych typów pojazdów,

– efektywne drobne naprawy w terenie,

– uruchamianie pojazdów w trybie awaryjnym.

Nasze holowniki stacjonują na terenie całego województwa mazowieckiego. Dzięki temu klienci z Siedlec i okolic nie muszą zbyt długo czekać na naszą pomoc. Takie działania wykonujemy całodobowo przez cały rok (24/7).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. Podczas zgłaszania telefonicznego, należy udzielić nam informacji o typie i lokalizacji problemu. Zawsze dojeżdżamy do klienta w jak najkrótszym czasie.

tlo
5/5 - (3 votes)