holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Serocku i okolicach Holuje.pl

Zajmujemy się kompleksową pomocą drogową. Obejmuje ona holowanie oraz terenową naprawę zestawów TIR i pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Serock

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa TIR 24/7 w Serocku

Nasze przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i szeroko pojętej pomocy drogowej na terenie Serocka i całego województwa mazowieckiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest szeroka oferta obejmująca poniższe działania:

– holowanie różnych typów aut,
– drobne oraz bardziej skomplikowane naprawy na trasie,
– transport paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia jak również kół,
– przewóz samochodów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalekich dystansach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze wsparcie jest kompleksowe. Prowadzimy działalność całodobową, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego godziny.

Profesjonalne wsparcie w różnorodnych zdarzeniach na drodze

Klienci naszego przedsiębiorstwa mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Dodatkowo udzielamy pomocy, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku na drodze. Można nas też wezwać, jeżeli z jakichś powodów zabraknie paliwa lub gdy wystąpi inny problem. W takich sytuacjach usuwamy awarie od ręki lub transportujemy auto do warsztatu lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Serock

Naszą zaletą są wyspecjalizowani pracownicy, którzy gwarantują wysoką skuteczność oraz jakość usług z zakresu pomocy drogowej i mobilnego serwisu TIR. Doświadczeni pracownicy korzystają z nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz wyposażenia i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy aut na trasie. Bez wątpienia naszą zaletą jest też rozległa oferta usługowa i wsparcie w wielu niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach drogowych.

Nowoczesna obsługa zróżnicowanych pojazdów

Pracujemy w wielu miejscach w Polsce, w tym na terenie województwa mazowieckiego. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą na przykład liczyć użytkownicy zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, a także aut osobowych i dostawczych z Serocka oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszych usług.

tlo
5/5 - (1 vote)