holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Sannikach i okolicach Holuje.pl

Profesjonalne wsparcie z zakresu napraw na trasie oraz holowania. Obsługujemy zestawy TIR i pojazdy ciężarowe.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Sanniki

tlo

Poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasza firma udziela fachowego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałych przedsiębiorców i podmioty korzystające z pojazdów ciężarowych w okolicach Sannik.

Doskonała jakość obsługi dla każdego!

Potrafimy udzielać fachowego wsparcia w zakresie przewozu samochodów ciężarowych, drobnych napraw w terenie, transportu paliwa, awaryjnego uruchamiania samochodów, itp. Dzięki optymalnym zdolnościom naszych fachowców oraz innowacyjnemu sprzętowi, wszystkie zadania wykonujemy efektywnie oraz zgodnie z obowiązującymi wymaganiami jakościowymi.

Jak udzielamy wsparcia?

Oczywiście trzeba skontaktować się z nami pod numerem kontaktowym. W czasie zgłaszania poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego miejsca. W zależności od sytuacji, zapewniamy stosowny sprzęt i części, a następnie bez zwlekania docieramy we wskazane miejsce w celu przewiezienia pojazdu do warsztatu lub do zgłaszającego albo jego naprawienia bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Przez wiele lat naszej pracy, udało nam się wypracować ugruntowaną pozycję na rynku. Potwierdzeniem najwyższego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców. Zapraszamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy wsparcia w Sannikach, jak również na terenie całego województwa mazowieckiego, a w razie potrzeby w całym kraju oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)