holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Rzgowie i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Rzgów

tlo

Jesteśmy firmą, która zajmuje się profesjonalną pomocą drogową realizowaną dla właścicieli samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR (ciągnik siodłowy z naczepą). W zależności od rodzaju i stopnia skomplikowania problemu, oferujemy holowanie, a także mobilny serwis pojazdów.

Dlaczego warto zwrócić na nas uwagę?

Zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie holowanych samochodów. Korzystamy z nowoczesnego wyposażenia, a nasze fachowe i skuteczne usługi są realizowane w przystępnych cenach.

Ogromnym atutem naszej firmy jest fakt zatrudniania specjalistów mogących się pochwalić szeroką wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Nasi specjaliści doskonale znają różne typy pojazdów, ich awarie oraz metody pomocy. Wysokie kwalifikacje idą w parze z nowoczesnym wyposażeniem do holowania pojazdów, diagnostyki i naprawy w terenie. W ramach naszej pomocy drogowej TIR dojeżdżamy szybko i sprawnie do klientów z Rzgowa i całego województwa łódzkiego.

Holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR w Rzgowie i całym regionie

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć następujące usługi:

– holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz innych typów pojazdów,

– uruchamianie pojazdów w trybie awaryjnym,

– drobne naprawy w terenie,

– dowóz paliwa i pomoc przy omyłkowym zatankowaniu złego paliwa,

– wymiana i naprawa ogumienia.

Nasze holowniki są rozmieszczone w całym województwie łódzkim. Oznacza to, że klienci ze Rzgowa i okolic nie muszą długo czekać na naszą całodobową pomoc drogową, której usługi są dostępne w trybie 24/7 przez cały rok.

tlo
5/5 - (1 vote)