holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Różanie i okolicach Holuje.pl

Zajmujemy się holowaniem pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Oprócz tego skutecznie likwidujemy różne awarie w terenie.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Różan

tlo

Nagła awaria na trasie lub stłuczka? Używasz pojazdu ciężarowego albo zestawu TIR i szukasz fachowej pomocy? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który oferuje transport oraz kompleksowe usługi z zakresu pomocy na drodze. Obsługujemy pojazdy ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz pozostałe typy pojazdów (towarowe, pasażerskie, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy!

Perfekcyjna obsługa każdego klienta

Jesteśmy grupą profesjonalnych oraz wykwalifikowanych ekspertów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, firmy transportowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim wspieramy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i pojazdów ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną pomoc w trybie 24/7.

Dlaczego dobrze jest wybrać naszą firmę?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne opinie wielu zadowolonych klientów. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi atutami:

– wsparcie 24/7 w Różanie oraz całej Polsce i innych państwach,
– wysokie umiejętności fachowców,
– nowoczesne wyposażenie do holowania,
– innowacyjny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– rozległa oferta świadczonych usług,
– najwyższa jakość świadczonych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce awarii bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach standardowej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. Podczas takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale poza tym typu problemu. Na bazie otrzymanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy auta na trasie czy może jedyną opcją jest przewóz do warsztatu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez klienta. Po otrzymaniu istotnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do zgłoszenia. Czas oczekiwania jest zawsze ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)