holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Rogoźnie i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też inne pojazdy ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok (24/7).

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Rogoźno

tlo

Nagła awaria w terenie albo stłuczka? Używasz samochodu ciężarowego lub zestawu TIR i szukasz profesjonalnego wsparcia? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zagwarantuje holowanie oraz szeroko pojęte działania z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy samochody ciężarowe, zestawy TIR oraz pozostałe rodzaje pojazdów (towarowe, pasażerskie, itp.). Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia!

Profesjonalna obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy zespołem doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy zajmują się szeroko pojętą pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z pojazdów osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze wspieramy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i pojazdów ciężarowych. W związku z tym każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną pomoc w trybie 24/7.

Czemu powinno się wybrać naszą pomoc drogową?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne oceny wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta charakteryzuje się poniższymi mocnymi stronami:

– wsparcie całodobowe w Rogoźnie oraz całym kraju i innych państwach,
– wysokie kwalifikacje fachowców,
– innowacyjne wyposażenie do holowania,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– bogata oferta usługowa,
– doskonała jakość świadczonych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez niepotrzebnej zwłoki.

Jak wygląda nasze wsparcie?

W ramach zwyczajnej usługi przyjmujemy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale poza tym typu problemu. Na bazie uzyskanych informacji sprawdzamy czy możliwa jest naprawa samochodu na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest przewóz do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po otrzymaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu wyposażenia i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest za każdym razem jak najbardziej ograniczony.

tlo
5/5 - (1 vote)