holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Rawiczu i okolicach Holuje.pl

Zajmujemy się holowaniem pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Poza tym oferujemy inne formy pomocy na drodze.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Rawicz

tlo

Niechciana awaria w terenie albo stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego lub zestawu TIR i poszukujesz fachowej pomocy? Nasza firma jest doskonałym usługodawcą, który zapewni holowanie oraz kompleksowe usługi z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy samochody ciężarowe, zestawy TIR oraz inne rodzaje pojazdów (dostawcze, osobowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Fachowa obsługa każdego klienta

Jesteśmy grupą profesjonalnych oraz wykwalifikowanych specjalistów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz inne przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych, ale w głównej mierze obsługujemy użytkowników zestawów TIR i samochodów ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą kompleksową pomoc w trybie 24/7.

Czemu powinno się wybrać naszą firmę usługową?

Jesteśmy firmą godną polecenia. Potwierdzeniem tego stanu rzeczy są pozytywne opinie wielu zadowolonych usługobiorców. Nasza oferta posiada następujące mocne strony:

– wsparcie całodobowe w Rawiczu oraz całej Polsce i innych państwach,
– doskonałe kwalifikacje pracowników,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i naprawy w terenie,
– bogata oferta świadczonych usług,
– wysoka jakość wykonywanych usług,
– szybki dojazd na miejsce stłuczki bez niepotrzebnej zwłoki.

Na czym polega nasze wsparcie?

W ramach standardowej usługi odbieramy zgłoszenie drogą telefoniczną. W ramach takiego kontaktu prosimy o wskazanie nie tylko miejsca zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na podstawie otrzymanych informacji ustalimy czy istnieje możliwość naprawy auta na trasie czy może jedynym rozwiązaniem jest przewóz do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez klienta. Po uzyskaniu istotnych danych, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas oczekiwania jest zawsze jak najkrótszy.

tlo
5/5 - (1 vote)