holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Radzyminie i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Radzymin

tlo

Nowoczesna całodobowa pomoc drogowa w Radzyminie

Nasza firma jest wyspecjalizowane w udzielaniu wsparcia z zakresu transportu i kompleksowej pomocy drogowej na obszarze Radzymina i całego województwa mazowieckiego. Kluczowym atutem naszego przedsiębiorstwa jest szeroka oferta obejmująca poniższe formy działalności:

– przewóz różnych typów aut,
– mniejsze oraz bardziej skomplikowane naprawy w terenie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon oraz kół,
– przewóz samochodów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalszych dystansach,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak widać nasze usługi są rozbudowane. Prowadzimy działalność całodobową, więc klienci naszej firmy mogą liczyć na udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego pory.

Kompleksowe wsparcie w wielu sytuacjach na drodze

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej lub bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Oprócz tego udzielamy pomocy, gdy dojdzie do stłuczki lub wypadku na drodze. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów skończy się paliwo albo gdy wystąpi inny problem. W takich sytuacjach usuwamy awarie od ręki albo transportujemy samochód do warsztatu albo w inne miejsce wyznaczone przez klienta.

Fachowa pomoc drogowa TIR – Radzymin

Naszą mocną stroną są wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają wysoką skuteczność oraz jakość działań z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni profesjonaliści używają nowoczesnych holowników oraz sprzętu i narzędzi do diagnozowania oraz naprawy pojazdów na trasie. Bez wątpienia naszym atutem jest też interesująca oferta usługowa i wsparcie w różnych niechcianych i nieprzyjemnych sytuacjach na trasie.

Profesjonalna obsługa wielu pojazdów

Działamy w wielu miejscach w Polsce, w tym w województwie mazowieckim. Innymi słowy na nasze wsparcie mogą między innymi oczekiwać użytkownicy zestawów TIR, pojazdów ciężarowych, a także aut osobowych i dostawczych z Radzymina oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszego wsparcia.

tlo
5/5 - (1 vote)