holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Radomiu i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7 przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Radom

tlo

W ofercie naszego przedsiębiorstwa mogą Państwo znaleźć działania z zakresu szeroko pojętej pomocy drogowej obejmującej samochody ciężarowe, a także zestawy TIR obejmujące ciągniki siodłowe i naczepy. Oferujemy wsparcie niezależnie od typu i stopnia problemu. Nasza pomoc polega zarówno na holowaniu, jak i na działaniach związanych z mobilnym serwisem aut.

Czemu warto nas wybrać?

Mocna strona naszej firmy to zatrudnianie fachowców, którzy posiadają doskonałe umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Dodatkowo stosujemy innowacyjne zaplecze techniczne potrzebne do holowania samochodów, ich diagnostyki oraz kompleksowej naprawy na trasie. W ramach realizowanych przez nas usług związanych z pomocą drogową TIR, potrafimy w krótkim czasie dojechać do zgłoszeń w Radomiu oraz całym województwie mazowieckim.

Kładziemy duży nacisk na optymalne bezpieczeństwo holowanych pojazdów. Używamy nowoczesnych narzędzi i holowników, a ceny naszych usług nie są wygórowane.

Holowanie samochodów ciężarowych i zestawów TIR w Radomiu oraz okolicach

Nasza oferta jest rozległa, ciekawa i obejmuje wiele typów usług, takich jak między innymi:

– holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów ciągników siodłowych z naczepą (TIR) oraz innych typów pojazdów,

– szeroko pojęte usługi transportowe,

– dowóz paliwa w przypadku jego braku,

– różne drobne naprawy na trasie,

– awaryjne uruchamianie pojazdów,

– fachowa pomoc w przypadku uszkodzenia ogumienia.

Holowniki naszej firmy wraz z zespołami pomocy drogowej są rozstawione na terenie całego województwa mazowieckiego. W związku z tym klienci z Radomia i okolicznych miejscowości mają zapewniony krótki czas oczekiwania na naszą całodobową, całoroczną pomoc drogową 24/7.

 

tlo
5/5 - (1 vote)