holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Raciążu i okolicach Holuje.pl

Sprawne i bezpieczne holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR. Radzimy sobie z nawet bardzo ciężkimi autami. Oferujemy również inne formy pomocy na drodze.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Raciąż

tlo

Szukasz nowoczesnej firmy zajmującej się holowaniem TIR? Nasz serwis udziela fachowego wsparcia w tym zakresie. Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa transportowe oraz innych przedsiębiorców i podmioty korzystające z aut ciężarowych w regionie Raciąża.

Wysoka jakość usług dla wszystkich!

Potrafimy udzielać profesjonalnego wsparcia w zakresie przewozu samochodów ciężarowych, drobnych napraw w terenie, dowozu paliwa, awaryjnego uruchamiania pojazdów, itp. Dzięki doskonałym zdolnościom naszych specjalistów oraz innowacyjnemu wyposażeniu, wszystkie zadania realizujemy skutecznie oraz zgodnie z obowiązującymi wymogami dotyczącymi jakości.

Jak udzielamy wsparcia?

Oczywiście należy skontaktować się z nami pod numerem alarmowym. W czasie zgłaszania poprosimy o krótkie przedstawienie problemu oraz określenie jego lokalizacji. Zależnie od sytuacji, zapewniamy potrzebny sprzęt i części, a następnie bez zwłoki dojedziemy w wyznaczone miejsce w celu przewiezienia pojazdu do warsztatu lub do zgłaszającego albo jego naprawy bezpośrednio na miejscu zdarzenia.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług

Przez wiele lat naszej działalności, udało nam się pozyskać pewną pozycję na rynku. Potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu oraz jakości naszych usług są pozytywne oceny zadowolonych klientów. Zapraszamy do dołączenia do tej grupy. Udzielamy pomocy w Raciążu, jak również na terenie całego województwa mazowieckiego, a w razie konieczności w całej Polsce oraz w innych państwach.

tlo
5/5 - (1 vote)