holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Puszczykowie i okolicach Holuje.pl

Specjalistyczne działania z zakresu pomocy drogowej. Oferujemy całodobowe holowanie i inne formy wsparcia (pojazdy TIR i ciężarowe).

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Puszczykowo

tlo

Fachowa pomoc drogowa dla zestawów TIR w Puszczykowie

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej obejmującej najczęściej pojazdy ciężarowe i zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez cały okres naszej pracy, udało się nam zdobyć pewną pozycję na rynku holowania TIR.

Czemu należy zwrócić uwagę na naszą firmę?

Wybór oferty naszego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi zaletami dla klientów. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać różne problemy drogowe. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak i o wiele bardziej skomplikowanych problemach. Dobrze jest zapoznać się bliżej z naszymi zaletami.

Wykwalifikowany personel to istotna kwestia!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy pracowników, którzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie branżowe. Te mocne strony są kompleksowo zwiększane w ramach wielu profesjonalnych szkoleń. Dzięki temu nasi fachowcy wiedzą jak skutecznie likwidować przeróżne awarie na miejscu oraz idealnie znają i stosują zasady profesjonalnego, a także bezpiecznego holowania samochodów ciężarowych, zestawów TIR, pojazdów dostawczych, osobowych, itp.

Fachowe wyposażenie

Kładziemy również nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy holowniki potrafiące transportować nawet niezwykle ciężkie samochody i zestawy o masie nawet na poziomie 40 ton! Ponadto dysponujemy sprzętem i narzędziami pozwalającymi na efektywną diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych tradycyjnych i bardziej złożonych awarii na trasie.

Kompleksowe usługi transportowe oraz pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Puszczykowo

Powinno się zapamiętać, że wszystkie zlecenia realizujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że oferujemy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. Za każdym razem wyjeżdżamy sprawnie do klientów. Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną.

Szeroka oferta uwzględnia poniższy zakres usług:

– przewóz zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych samochodów, maszyn oraz ładunków,
– różne naprawy na trasie,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– dowóz paliwa,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak można zauważyć oferta naszej firmy jest rozległa. Potrafimy udzielić wsparcia w różnych trudnych sytuacjach w terenie. Zapraszamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (1 vote)