holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Pułtusku i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa i holowanie 24/7. Obsługujemy głównie zestawy TIR i inne pojazdy ciężarowe.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Pułtusk

tlo

Fachowa pomoc drogowa TIR w Pułtusku

Serdecznie zachęcamy do zwrócenia uwagi na ofertę naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w szeroko pojętej pomocy drogowej uwzględniającej przede wszystkim pojazdy ciężarowe i zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez cały czas naszej pracy, udało się nam zagwarantować sobie ugruntowaną pozycję na rynku pomocy drogowej.

Dlaczego należy zainteresować się naszymi usługami?

Wybór usług naszej firmy wiąże się z różnymi atutami dla usługobiorców. W głównej mierze potrafimy rozwiązywać różnorodne problemy na drodze. Radzimy sobie świetnie zarówno w tradycyjnych, jak również o wiele bardziej złożonych problemach. Warto zapoznać się bardziej z naszymi mocnymi stronami.

Innowacyjne wyposażenie pomocy drogowej

Zwracamy również uwagę na innowacyjny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie transportować nawet bardzo ciężkie auta i zestawy posiadające wagę nawet na poziomie 40 ton! Poza tym dysponujemy sprzętem i urządzeniami usprawniającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie wielu standardowych i bardziej kompleksowych awarii w terenie.

Wyspecjalizowany zespół fachowców to istotna zaleta!

W naszej firmie zatrudniamy pracowników, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje oraz obszerne doświadczenie zawodowe. Te mocne strony są stale poszerzane w ramach wielu profesjonalnych zajęć doszkalających. W ten sposób nasi specjaliści wiedzą jak efektywnie likwidować różnorodne awarie na trasie oraz świetnie znają i stosują zasady fachowego, a także bezpiecznego holowania pojazdów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, samochodów dostawczych, osobowych, itp. 

Kompleksowe usługi transportowe i pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Pułtusk

Należy pamiętać, że wszystkie zlecenia realizujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że zapewniamy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. Za każdym razem wyjeżdżamy bezzwłocznie do klientów. Wystarczy tylko kontakt drogą telefoniczną.

Profesjonalna oferta uwzględnia poniższy zakres działań:

– holowanie zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz innych aut, maszyn oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy w terenie,
– awaryjne otwieranie pojazdów,
– awaryjne odpalanie aut pojazdów.

Jak można zauważyć oferta naszej firmy jest szeroka. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w wielu trudnych sytuacjach na trasie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)