holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Przysusze i okolicach Holuje.pl

Nasi klienci mogą liczyć na pełen profesjonalizm w zakresie holowania TIR i pojazdów ciężarowych. Oferujemy też inne usługi związane z pomocą drogową.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Przysucha

tlo

Profesjonalna pomoc drogowa dla zestawów TIR w Przysusze

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w kompleksowej pomocy drogowej obejmującej w głównym zakresie samochody ciężarowe oraz zestawy ciągników siodłowych i naczep. Przez wiele lat działalności, udało się nam wypracować pewną pozycję na rynku wsparcia drogowego.

Czemu należy nas wybrać?

Wybór oferty naszej firmy wiąże się z wieloma atutami dla zgłaszających. Przede wszystkim umiemy rozwiązywać różnorodne problemy na drodze. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak również o wiele bardziej skomplikowanych sytuacjach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi mocnymi stronami.

Wyspecjalizowany personel to istotna zaleta!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie branżowe. Te mocne strony są kompleksowo zwiększane w ramach różnych specjalistycznych zajęć doszkalających. Dzięki temu nasi specjaliści wiedzą jak bezproblemowo likwidować przeróżne awarie na trasie oraz świetnie znają i wykorzystują zasady skutecznego, a także bezpiecznego przewozu aut ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Innowacyjne wyposażenie

Zwracamy również uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy lawety potrafiące holować nawet niezwykle ciężkie samochody i zestawy posiadające wagę nawet w zakresie 40 ton! Poza tym dysponujemy sprzętem i narzędziami usprawniającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie wielu tradycyjnych i bardziej złożonych awarii na trasie.

Profesjonalne usługi transportowe i pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Przysucha

Powinno się zapamiętać, że wszystkie usługi realizujemy 24/7 przez cały rok. Innymi słowy zapewniamy pomoc w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni wolne od pracy. W każdym przypadku wyjeżdżamy sprawnie do klientów. Potrzebny jest tylko kontakt telefoniczny.

Fachowa oferta obejmuje poniższy zakres usług:

– holowanie zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz transport innych pojazdów, maszyn oraz ładunków,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– drobne naprawy w terenie,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie aut.

Jak można dostrzec oferta naszej firmy jest rozległa. Jesteśmy w stanie udzielić pomocy w różnych trudnych sytuacjach w terenie. Zachęcamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)