holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Przedczu i okolicach Holuje.pl

Nasza specjalizacja to kompleksowa pomoc drogowa TIR. Obsługujemy pojazdy ciężarowe różnego typu.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Przedecz

tlo

Specjalistyczna pomoc drogowa TIR (całodobowa) w Przedczu

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w udzielaniu pomocy obejmującego holowanie TIR i szeroko pojętą pomoc drogową na obszarze Przedcza i całego województwa wielkopolskiego. Kluczowym atutem naszej firmy jest kompleksowa oferta obejmująca następujące działania:

– holowanie TIR oraz transport różnych typów aut,
– drobne oraz bardziej złożone naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia oraz kół,
– transport samochodów, maszyn i pozostałych ładunków na krótkich i dalekich trasach,
– awaryjne uruchamianie pojazdów.

Jak widać nasze usługi są złożone. Prowadzimy działalność całodobową, więc nasi klienci mogą liczyć na udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego pory.

Nowoczesne wsparcie w wielu zdarzeniach na drodze

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej albo bardziej złożonej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Poza tym świadczymy usługi, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku drogowego. Można nas też wezwać, jeśli z jakichś powodów skończy się paliwo lub gdy wystąpi inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie na miejscu albo przewozimy pojazd do serwisu albo w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę.

Profesjonalna pomoc drogowa TIR – Przedecz

Naszą zaletą są wyspecjalizowani fachowcy, którzy gwarantują wysoką skuteczność oraz jakość działań z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy korzystają z nowoczesnych holowników oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy aut w terenie. Z pewnością naszym atutem jest też szeroka oferta usługowa i wsparcie w wielu nieprzewidzianych i nieprzyjemnych zdarzeniach drogowych.

Profesjonalna obsługa zróżnicowanych samochodów

Prowadzimy działalność w wielu miejscach w naszym kraju, w tym w województwie wielkopolskim. Oznacza to, że na nasze wsparcie mogą na przykład oczekiwać użytkownicy zestawów TIR, aut ciężarowych, a także pojazdów osobowych i dostawczych z Przedcza oraz regionu. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszego wsparcia.

tlo
5/5 - (1 vote)