holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Przasnyszu i okolicach Holuje.pl

Oferujemy holowanie i pomoc drogową. Obsługujemy przede wszystkim użytkowników zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Przasnysz

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Przasnyszu

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Specjalizujemy się w nowoczesnej pomocy drogowej obejmującej przede wszystkim samochody ciężarowe oraz zestawy ciągników z naczepami (TIR). Przez wiele lat działalności, udało się nam zagwarantować sobie ugruntowaną pozycję na rynku holowania TIR.

Dlaczego należy zainteresować się naszymi usługami?

Skorzystanie z oferty naszej firmy wiąże się z różnymi korzyściami dla zleceniodawców. Przede wszystkim umiemy rozwiązywać różne problemy drogowe. Radzimy sobie idealnie zarówno w standardowych, jak również o wiele bardziej skomplikowanych problemach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wyspecjalizowany personel to podstawa!

W naszej firmie zatrudniamy fachowców, którzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie branżowe. Zalety te są stale poszerzane w ramach różnych profesjonalnych szkoleń. Dzięki temu nasi pracownicy wiedzą jak efektywnie likwidować różnorodne awarie na trasie oraz świetnie znają i stosują zasady skutecznego, a także bezpiecznego transportu samochodów ciężarowych, zestawów TIR, samochodów dostawczych, osobowych, itp.

Profesjonalne zaplecze techniczne

Zwracamy również uwagę na nowoczesny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie przewozić nawet niezwykle ciężkie auta i zestawy o masie nawet w zakresie 40 ton! Ponadto dysponujemy sprzętem i urządzeniami umożliwiającymi skuteczną diagnostykę oraz naprawianie różnorodnych standardowych i bardziej skomplikowanych awarii na trasie.

Skuteczne holowanie i pomoc drogowa TIR 24/7 – Przasnysz

Powinno się zapamiętać, że wszystkie zlecenia wykonujemy 24/7 przez cały rok. Oznacza to, że zapewniamy pomoc w późnych godzinach nocnych, w weekendy oraz w dni wolne od pracy. Za każdym razem wyjeżdżamy bezzwłocznie do klientów. Niezbędny jest tylko kontakt pod naszym numerem alarmowym.

Fachowa oferta obejmuje poniższy zakres działań:

– transport ciągników siodłowych z naczepami i pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych aut, maszyn oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz ogumienia,
– różne naprawy w terenie,
– otwieranie pojazdów w trybie awaryjnym,
– awaryjne odpalanie samochodów.

Jak widać nasza oferta jest szeroka. Potrafimy udzielić wsparcia w wielu skomplikowanych sytuacjach na trasie. Zapraszamy do zgłaszania problemów pod naszym numerem telefonu!

tlo
5/5 - (1 vote)