holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Pruszkowie i okolicach Holuje.pl

Holowanie ciężarówek, zestawów ciągnik siodłowy z naczepą. Potrafimy bezproblemowo o masie do nawet 40 ton. Zapraszamy do kontaktu!

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Pruszków

tlo

W naszej firmie pracują porządni fachowcy udzielający skutecznej pomocy, gdy dojdzie do nagłej awarii, stłuczki oraz innej sytuacji drogowej z udziałem pojazdów ciężarowych i zestawów TIR w Pruszkowie oraz okolicach tego miasta. Prowadzimy sprawną i skuteczną działalność nakierowaną na maksymalne zadowolenie klientów. Zapraszamy więc do skorzystania z naszych usług!

Profesjonalna pomoc drogowa TIR w Pruszkowie i okolicach

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego na wypadek stłuczki, awarii albo innej sytuacji drogowej uniemożliwiającej dalszą podróż. Zapewniamy sprawny dojazd na miejsce i zawsze próbujemy rozwiązać problem bez holowania. Dopiero gdy naprawa na miejscu jest niemożliwa to ładujemy pojazd na nasz holownik i transportujemy go do warsztatu stacjonarnego lub w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę.

Dlaczego nasze usługi są godne polecenia?

Zatrudniamy pracowników posiadających wysokie kwalifikacje, rozległą wiedzę oraz optymalne umiejętności związane z pomocą drogową TIR. Oznacza to, że jakość naszych usług utrzymuje się na optymalnym poziomie.

Zapewniamy całodobowe wsparcie dla klientów w trybie 24/7. Potrafimy szybko dotrzeć do wszystkich klientów z Pruszkowa zarówno w ciągu dnia jak i w późnych godzinach nocnych (również w weekendy i święta).

Zawsze zwracamy uwagę na jakość i bezpieczeństwo procesu holowania. Dodatkowo staramy się wykonywać usługi w atrakcyjnych cenach. To oznacza, że gwarantujemy pomoc również klientom dysponującym ograniczonym budżetem.

Wysoka jakość usług dla każdego

Przez wiele lat naszej działalności, wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku usług motoryzacyjnych. Gwarantujemy pomoc mniejszym oraz większym firmom, które korzystają z samochodów ciężarowych. W razie konieczności, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, a nasza pomoc drogowa TIR w Pruszkowie zapewni odpowiednie wsparcie.

tlo
5/5 - (1 vote)