holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Poznaniu i okolicach Holuje.pl

Nowoczesne usługi powiązane z transportem i holowaniem pojazdów ciężarowych oraz zestawów TIR. Oferujemy również kompleksową pomoc drogową.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Poznań

tlo

Fachowa pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Specjalizujemy się w fachowej pomocy drogowej obejmującej w głównym zakresie pojazdy ciężarowe i zestawy TIR. Przez cały czas działalności, udało się nam zdobyć doskonałą pozycję na rynku pomocy drogowej.

Dlaczego należy wybrać naszą firmę?

Wybór usług naszej firmy wiąże się z wieloma atutami dla usługobiorców. Przede wszystkim potrafimy rozwiązywać przeróżne problemy na drodze. Radzimy sobie doskonale zarówno w tradycyjnych, jak również o wiele bardziej kompleksowych problemach. Dobrze jest zapoznać się bardziej z naszymi atutami.

Wyspecjalizowany personel to podstawa!

W naszej pomocy drogowej zatrudniamy specjalistów, którzy mają świetne kwalifikacje oraz rozległe doświadczenie zawodowe. Atuty te są stale zwiększane w ramach wielu specjalistycznych szkoleń. W ten sposób nasi pracownicy wiedzą jak efektywnie zwalczać różne awarie na miejscu oraz świetnie znają i wykorzystują zasady fachowego, a także bezpiecznego holowania pojazdów ciężarowych, zestawów ciągników z naczepami, pojazdów dostawczych, osobowych, itp.

Profesjonalne zaplecze techniczne

Kładziemy również nacisk na profesjonalny sprzęt. Posiadamy lawety będące w stanie holować nawet niezwykle ciężkie auta i zestawy posiadające wagę nawet na poziomie 40 ton! Ponadto dysponujemy sprzętem i narzędziami pozwalającymi na efektywną diagnostykę oraz naprawę różnorodnych tradycyjnych i bardziej kompleksowych awarii w terenie.

Profesjonalne holowanie oraz pomoc drogowa dla pojazdów ciężarowych 24/7 – Poznań

Należy pamiętać, że wszystkie zadania realizujemy 24/7 w trybie całorocznym. Oznacza to, że gwarantujemy wsparcie w późnych godzinach nocnych, podczas weekendów oraz w dni świąteczne. Zawsze wyjeżdżamy bezzwłocznie do zgłoszeń. Wystarczy tylko kontakt telefoniczny.

Profesjonalna oferta uwzględnia następujący zakres prac:

– holowanie zestawów TIR oraz pojazdów ciężarowych,
– holowanie oraz przewóz pozostałych samochodów, maszyn oraz ładunków,
– dostarczanie paliwa,
– naprawa i wymiana kół oraz opon,
– różne naprawy w terenie,
– otwieranie samochodów w trybie awaryjnym,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać oferta naszej firmy jest obszerna. Możemy udzielić pomocy w wielu skomplikowanych sytuacjach w terenie. Zachęcamy do kontaktu pod naszym numerem alarmowym!

tlo
5/5 - (3 votes)