holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Podkowie Leśnej i okolicach Holuje.pl

Nasza specjalizacja to holowanie pojazdów ciężarowych i TIR. Oferujemy też naprawy mobilne i inne działania z zakresu pomocy drogowej.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Podkowa Leśna

tlo

Nowoczesna pomoc drogowa TIR 24/7 w Podkowie Leśnej

Nasze przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane w udzielaniu pomocy z zakresu przewozu i profesjonalnej pomocy drogowej na terenie Podkowy Leśnej i całego województwa mazowieckiego. Istotnym atutem naszej firmy jest rozległa oferta obejmująca następujące działania:

– przewóz różnych rodzajów samochodów,
– mniejsze oraz bardziej złożone naprawy na trasie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana ogumienia oraz kół,
– przewóz samochodów, maszyn i innych ładunków na krótkich i dalszych trasach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze wsparcie jest złożone. Prowadzimy działalność 24/7, więc klienci naszej firmy mają zagwarantowane udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego godziny.

Profesjonalne wsparcie w różnych sytuacjach na drodze

Klienci naszej firmy mogą liczyć na pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej lub bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej pojazd ciężarowy. Oprócz tego udzielamy pomocy, gdy dojdzie do kolizji albo wypadku na drodze. Można nas również wezwać, gdy z jakichś powodów skończy się paliwo lub gdy pojawi się inny problem. W takich przypadkach likwidujemy awarie od ręki albo transportujemy samochód do serwisu lub w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę.

Profesjonalna pomoc drogowa TIR – Podkowa Leśna

Naszą zaletą są wyspecjalizowani pracownicy, którzy zapewniają wysoką skuteczność oraz jakość działań z zakresu wsparcia drogowego i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni pracownicy używają nowoczesnych pojazdów holowniczych oraz sprzętu i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy aut w terenie. Bez wątpienia naszą mocną stroną jest też szeroka oferta usługowa oraz pomoc w wielu niechcianych i nieprzyjemnych zdarzeniach na drodze.

Profesjonalna obsługa różnych aut

Pracujemy w wielu lokalizacjach w Polsce, w tym na terenie województwa mazowieckiego. Oznacza to, że na naszą pomoc mogą między innymi liczyć właściciele zestawów TIR, aut ciężarowych, a także pojazdów osobowych i dostawczych z Podkowy Leśnej oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, gdy pojawi się potrzeba skorzystania z naszych usług.

tlo
5/5 - (1 vote)