holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Pobiedziskach i okolicach Holuje.pl

Holowanie oraz szeroko pojęta pomoc drogowa TIR. Obsługujemy też auta ciężarowe. Działamy całodobowo przez cały rok.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Pobiedziska

tlo

Nagła awaria na drodze albo stłuczka? Korzystasz z samochodu ciężarowego albo zestawu ciągnika siodłowego z naczepą i poszukujesz fachowego wsparcia? Nasza firma jest idealnym usługodawcą, który zapewni transport oraz szeroko pojęte czynności z zakresu pomocy drogowej. Obsługujemy auta ciężarowe, zestawy ciągnik plus naczepa oraz pozostałe rodzaje pojazdów (dostawcze, osobowe, itp.). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Profesjonalna obsługa wszystkich zleceniodawców

Jesteśmy zespołem profesjonalnych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy trudnią się kompleksową pomocą drogową. Obsługujemy klientów prywatnych, firmy przewozowe oraz pozostałe przedsiębiorstwa i podmioty korzystające z samochodów osobowych, dostawczych, ale przede wszystkim obsługujemy użytkowników zestawów ciągników z naczepami i samochodów ciężarowych. Innymi słowy każdy ma zagwarantowaną naszą profesjonalną obsługę w trybie 24/7.

Czemu warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy usługodawcą godnym uwagi. Potwierdzeniem tego faktu są pozytywne rekomendacje wielu zadowolonych zleceniodawców. Nasza oferta posiada poniższe mocne strony:

– wsparcie 24/7 w Pobiedziskach oraz całej Polsce i innych państwach,
– doskonałe umiejętności fachowców,
– profesjonalne wyposażenie holownicze,
– profesjonalny sprzęt do wykrywania awarii i naprawy w terenie,
– atrakcyjna oferta usługowa,
– najwyższa jakość świadczonych usług,
– bezproblemowy dojazd na miejsce zdarzenia bez zbędnej zwłoki.

Na czym polega nasza pomoc?

W ramach tradycyjnej usługi przyjmujemy zgłoszenie przy kontakcie telefonicznym. W ramach takiego kontaktu prosimy o podanie nie tylko lokalizacji zdarzenia, ale oprócz tego typu problemu. Na podstawie otrzymanych informacji sprawdzamy czy istnieje możliwość naprawy auta na trasie czy może jedyną opcją jest przewóz do serwisu stacjonarnego albo w inne miejsce wskazane przez klienta. Po otrzymaniu niezbędnych informacji, przygotowaniu sprzętu i części, wyjeżdżamy do klienta. Czas czekania jest zawsze ograniczony do minimum.

tlo
5/5 - (1 vote)