holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Pniewach i okolicach Holuje.pl

Zajmujemy się kompleksowym holowaniem i pomocą drogową. Specjalizujemy się w zestawach ciągnik + naczepa (TIR) oraz pojazdach ciężarowych.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Pniewy

tlo

Specjalistyczna całodobowa pomoc drogowa w Pniewach

Nasze przedsiębiorstwo jest wyspecjalizowane w udzielaniu wsparcia z zakresu przewozu i szeroko pojętej pomocy drogowej na obszarze Pniew i całego województwa wielkopolskiego. Istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest szeroka oferta obejmująca następujące formy działalności:

– przewóz różnych typów samochodów,
– mniejsze oraz bardziej złożone naprawy w terenie,
– dowóz paliwa,
– naprawa i wymiana opon oraz kół,
– transport pojazdów, maszyn i pozostałych ładunków na krótszych i dalekich trasach,
– awaryjne uruchamianie samochodów.

Jak widać nasze usługi są rozbudowane. Prowadzimy działalność 24/7, więc nasi klienci mają zapewnione udzielenie wsparcia niezależnie od dnia i jego pory.

Kompleksowe wsparcie w różnorodnych sytuacjach drogowych

Klienci naszej firmy mają zapewnioną pomoc, gdy dojdzie do jakiejś niewielkiej lub bardziej skomplikowanej awarii unieruchamiającej samochód ciężarowy. Poza tym udzielamy pomocy, gdy dojdzie do kolizji lub wypadku drogowego. Można nas też wezwać, gdy z jakichś powodów skończy się paliwo lub gdy wystąpi inny problem. W takich przypadkach usuwamy awarie na miejscu albo transportujemy pojazd do serwisu lub w inne miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę.

Nowoczesna pomoc drogowa TIR – Pniewy

Naszą mocną stroną są wykwalifikowani pracownicy, którzy zapewniają najwyższą efektywność oraz jakość usług z zakresu pomocy drogowej i terenowego serwisu TIR. Doświadczeni fachowcy korzystają z nowoczesnych holowników oraz wyposażenia i narzędzi do diagnostyki oraz naprawy samochodów na trasie. Z pewnością naszym atutem jest też rozległa oferta usługowa oraz wsparcie w różnych nieprzewidzianych i nieprzyjemnych zdarzeniach na drodze.

Nowoczesna obsługa różnych samochodów

Działamy w wielu miejscach w Polsce, w tym w województwie wielkopolskim. Innymi słowy na naszą pomoc mogą na przykład liczyć użytkownicy zestawów TIR, aut ciężarowych, jak również aut osobowych i dostawczych z Pniew oraz okolic. Zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną, gdy pojawi się konieczność skorzystania z naszego wsparcia.

tlo
5/5 - (1 vote)