holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Płońsku i okolicach Holuje.pl

Kompleksowa pomoc drogowa i holowanie pojazdów ciężarowych oraz TIR. Obsługujemy pojazdy standardowe oraz o dużych i nietypowych gabarytach.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Płońsk

tlo

Oferta naszego przedsiębiorstwa została sporządzona głównie z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz innych podmiotach potrzebujących wsparcia w zakresie pomocy drogowej. Naszą podstawową formą działalności jest obsługa ciągników siodłowych z naczepami (TIR) oraz aut ciężarowych, ale w razie konieczności zapewniamy też pomoc dla samochodów dostawczych i pasażerskich. Nasza oferta jest bogata i uwzględnia profesjonalne transportowanie oraz inne czynności z zakresu pomocy gdy dojdzie do stłuczki lub niespodziewanej awarii w regionie Płońska.

Specjalistyczne usługi z zakresu holowania

Główna oferta naszej firmy to bezpieczne przewożenie różnych rodzajów aut. Oprócz samochodów osobowych i dostawczych, jesteśmy w stanie skutecznie transportować auta ciężarowe, a także ciągniki siodłowe wraz z ich naczepami. Dysponujemy innowacyjnymi pojazdami holującymi i sprzętem umożliwiającym sprawny, bezpieczny oraz fachowy załadunek i przewóz nawet najcięższych pojazdów o wadze kilkudziesięciu ton. Usługi holownicze realizujemy na obszarze Płońska, całego województwa mazowieckiego oraz całej Polski i innych państw.

Kompleksowa pomoc drogowa 24/7 w Płońsku

Oczywiście trudnimy się nie tylko przewozem różnych typów samochodów, ale również innymi formami pomocy w trudnych sytuacjach drogowych. Udzielamy więc pomocy w zakresie awaryjnego odpalania pojazdów (np. z wyczerpanym akumulatorem), umiemy również dokonywać przeróżnych tradycyjnych i trudniejszych napraw w terenie, przywozimy paliwo, wymieniamy koła oraz pomagamy na sporo innych sposobów. Dzięki temu dość często można zapobiec holowaniu i ruszyć w dalszą drogę po wykonaniu przez nas zlecenia.

Zapraszamy do wybrania naszej oferty usługowej!

Jak widać, nasza oferta pomocy drogowej w Płońsku jest szeroka i niezwykle fachowa. W każdej sytuacji kładziemy nacisk na bezproblemowy dojazd do zleceniodawców i skuteczne rozwiązanie problemu. Wykonujemy usługi całodobowo, a potwierdzeniem optymalnej jakości naszych usług są liczne pozytywne opinie zadowolonych zleceniodawców.

tlo
5/5 - (1 vote)