holowanie TIR

Holowanie ciężarówek w Płocku i okolicach Holuje.pl

Fachowe holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz kompleksowa pomoc drogowa 24/7.

Czekamy na Twój telefon 24h / 365 dni.

tlo

Holowanie TIR –  Pomoc drogowa TIR Płock

tlo

Jesteśmy firmą, która zajmuje się kompleksową pomocą drogową realizowaną dla właścicieli samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. W zależności od rodzaju i stopnia skomplikowania problemu, oferujemy holowanie, a także mobilny serwis pojazdów.

Dlaczego warto zwrócić na nas uwagę?

Zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie holowanych samochodów. Korzystamy z nowoczesnego wyposażenia, a nasze fachowe i skuteczne usługi są realizowane w przystępnych cenach.

Ogromnym atutem naszej firmy jest fakt zatrudniania specjalistów mogących się pochwalić szeroką wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Wysokie kwalifikacje idą w parze z nowoczesnym wyposażeniem do holowania pojazdów, diagnostyki i naprawy w terenie. W ramach naszej pomocy drogowej TIR dojeżdżamy szybko i sprawnie do klientów z Płocka i całego województwa mazowieckiego.

Holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR w Płocku i całym regionie

W naszej szerokiej ofercie można znaleźć następujące usługi:

– holowanie pojazdów ciężarowych i zestawów TIR oraz innych typów pojazdów,

– uruchamianie pojazdów w trybie awaryjnym,

– drobne naprawy w terenie,

– dowóz paliwa i pomoc przy omyłkowym zatankowaniu złego paliwa,

– wymiana i naprawa ogumienia.

Nasze holowniki są rozmieszczone w całym województwie mazowieckim. Oznacza to, że klienci z Płocka i okolic nie muszą długo czekać na naszą całodobową pomoc drogową, której usługi są dostępne w trybie 24/7 przez cały rok.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego

Zachęcamy do skorzystania z naszego wsparcia. W ramach kontaktu telefonicznego należy poinformować nas o rodzaju i miejscu problemu. Zawsze staramy się jak najszybciej dojeżdżać do klienta.

tlo
5/5 - (1 vote)